12 položek celkem

růženin

Růženín nese název podle svého růžového zbarvení, které je pro něj velmi typické. Proto, že ovlivňuje srdeční čakru, byl již od antických dob považován za kámen lásky a srdce.

Náramky z růženínu a jejich význam je, že zmírňují bolest, jak fyzickou (řezné rány či modřiny), tak psychickou (smutek, strach, stres nebo vztek). Slouží také jako prostředek, který neutralizuje vliv nezdravého životního prostředí na lidský organismus. Dále má růženín význam při problémech s nespavostí, zejména pokud je způsobena špatným citovým rozpoložením. Lidé, kteří nosí náramek z růženínu, jsou více otevření a dokáží lépe vyjádřit své city.

V ČR můžete růženín nalézt v Písku či v Dolních Borech. Ke světovým nalezištím patří Madagaskar, Srí Lanka, Namibie, Keňa, Mosambik, Brazílie, Indie, USA, Rusko a Kazachstán.

Růženínu je třeba dobít energii v případě, že začne blednout. Znovunabytí jeho energie docílíte velmi snadno tím, že jej pokropíte pár kapkami růžové vody.

Růženín znamení

Z astrologického hlediska jsou znamení růženínu Býci. Pokud jste narozeni v tomto znamení, nebo znáte někoho, kdo byl v něm narozen, tak neváhejte a pořiďte sobě nebo svým blízkým korálkový náramek z růženínu.

Růženín šperky

V dnešní době jsou stále více moderní šperky vyráběné z minerálů. Není tomu jinak ani u šperků z růženínu. Jemná růžová barva tohoto minerálu se skvěle hodí na běžné nošení.

Růženín jako luxusní náramek

U nás si můžete koupit růženín jako luxusní náramek, který nabízíme v dámském provedení v různých velikostech.