Jak naše náramky vyrábíme

 

Jelikož je každý náramek vyroben ručně a míru, nabízíme možnost konzultace typ, délku a kombinace korálků. Kromě těch nejpopulárnějších symbolů jako jsou minerály, znamení zvěrokruhu, buddha, disco koule nebo čtyřlístky, jsou Morinetti náramcích kvalitní drahokamy, ale dokonce i krystaly Swarovski. Tyto materiály Vám jednoznačně poskytnou náramek, který zdůrazní Váš styl.

Konzultace a měření

Jelikož je každý náramek vyroben ručně a míru, ještě před výrobou máte možnost konzultovat typ, délku a kombinace korálků. Můžete se s námi spojit telefonicky a domluvit se o Vašem vysněném náramku! V kategorii “Tabulka velikostí” můžete vybrat pravou velikost podle délky obvodu zápěstí.

Výběr vhodných materiálů

Kromě desítek minerálů a symbolů pro každou příležitost, nabízí Morinetti náramky luxusní drahokamy, i krystaly Swarovski. Tyto materiály můžete různě kombinovat aby Vám náramek nejen padl, ale byl i ten jednoznačně nejzajímavější.

Výroba a kompletace

Díky kvalitním materiálům a delikátně provedené ručné výrobě, Vám zajistíme náramek, který bude bezprostředně jednou z nejpodstatnějších částí Vašeho dress codu! Důkladné zpracování a kontrola materiálů je zaručena pro pohodlnou nosnost a tu nejdelší výdrž náramku.