Často kladené otázky

URBAN WORN (3)

Na co se nás nejčastěji ptáte? Jsme tady od toho, abychom vám pomohli. Pokud budete cokoliv potřebovat, kontaktujte nás prosím na náš email moje@morinetti.cz

 

Jakou velikost náramku zvolit?

Při výběru velikosti stačí změřit své zápěstí. Velikost v centimetrech poté odpovídá velikostem S, M, L a XL. Náramky vyrábíme ručně, proto dokážeme zajistit, že vám náramek padne přesně na ruku. Pokud má vaše zápěstí jinou velikost, než jaká je v tabulce, stačí nám ji napsat do poznámky k objednávce. 


Jak o náramek pečovat?

Korálky stačí jemně přetřít např. hadříkem pro leštění šperků. Určitě zamezte kontaktu s vodou, chemikáliemi, drsným povrchem a náramek uchovávejte v dárkové krabičce, ve které náramky zasíláme.


Kdy náramek dostanu?

Náramky jsou zpravidla vyrobeny do druhého dne. Doba dodání se odvíjí od zvoleného způsobu dopravy a platby, ale zpravidla budete mít náramek doma do 2-4 dní. Při platbě převodem odesíláme zboží v momentě, kdy nám platba dorazí na účet, případně můžete využít i platbu dobírkou při převzetí zboží od dopravce. 
 


Kam vložit slevový kód?

Slevový kód se vkládá do do okénka v 1. kroku objednávky. Sleva vám bude poté ihned načtena. 


Je možné sestavit si vlastní náramek?

Náramky vyrábíme ručně v České republice, proto nás můžete kontaktovat i se specifickými požadavky na váš náramek. Naši designéři s vámi rádi vše proberou a pomohou náramek navrhnout. Kontaktovat nás můžete na moje@morinetti.cz.


Nesedí mi velikost náramku, co s tím?

Pokud je vám náramek příliš volný nebo naopak moc těsný, není problém vám ho upravit na míru. Poprosíme vás, abyste nám nejprve napsali email na moje@morinetii.cz s popsáním problému a poté zaslali objednávku zpět. Pro jistotu nám zvlášť na papír nebo na kopii faktury znovu napište, jakou velikost náramku požadujete a my vše obratem zajistíme a hotový náramek zašleme zpět na vaši adresu.  


Mám náramek jako dárek, ale nevím velikost.

Pokud si nejste na 100 % jistí s velikostí, nebojte se nás kontaktovat. Skvěle padnoucí náramek je úžasný dárek a my vám rádi pomůžeme s výběrem. Také nám můžete napsat do poznámky k objednávce, pro koho náramek máte a jakou má odhadem obdarovaný váhu. I to nám pomůže určit velikost zápěstí a zajistit tak perfektní dárek. Pokud bude přeci jen náramek příliš volný nebo těsný, tak nám jej můžete zaslat zpět a vy vám ho obratem upravíme na míru. 


Mohu platit platební kartou?

Platit můžete převodem na účet nebo platební metodou GoPay přímo na našem webu.


Jakého dopravce a způsob platby si mohu vybrat?

Pečlivě zabalené náramky vám zašleme přes Zásilkovnu na výdejní místo nebo domu. Svoji objednávku si také můžete zdarma vyzvednout v Praze 9, Horních Počernicích. Platit můžete převodem na náš bankovní účet nebo platební kartou. Více informací o Dopravě a platbě naleznete zde.