Náramky z fluoritu a jejich význam

Nejprodávanější

1 položek celkem

fluorit

Fluorit se využíval již v Antice, kdy se z něj vyráběly např. vázy. V Číně se fluorit od dávných časů nosil jako talisman, který měl svému majiteli přinášet štěstí a chránit ho před sebevražednými sklony, pomatením mysli a černou magií.

Náramky z fluoritu a jejich význam je především v tom, že lidem pomáhají v duchovním rozvoji, v době nepokoje fluorit pomáhá nalézt ztracenou rovnováhu. Tento minerál se rovněž využívá v boji proti chřipce a onemocněních horních cest dýchacích. Pokud u sebe nosíte fluorit, měli byste se také lépe vyrovnávat se stresem.

K českým nalezištím fluoritu patří Harrachov, Krupka, Jáchymov, Cínovec a Horní Slavkov. Ve světě se tento minerál vyskytuje např. v Číně, Švýcarsku, Německu či v Anglii.

Fluoritu se energie dobije buď v noci za úplňku, nebo mimo dosah slunečních paprsků – fluorit je citlivý na prudké světlo.

FLUORIT ZNAMENÍ

Znamením fluoritu je Kozoroh. Fluorit je tedy ideální volbou pro lidi, kteří jsou narozeni ve znamení Kozoroh, protože na ně bude mít tento minerál vždy jen příznivý vliv.

FLUORIT ŠPERKY

V naší nabídce najdete žlutý fluorit, který je velmi dívčí. Šperky z fluoritu skvěle padnou něžnému pohlaví, a jelikož jsou velmi světlé, hodí se jako doplněk pro každou příležitost.

FLUORIT JAKO LUXUSNÍ NÁRAMEK

Na Morinetti.cz si můžete zakoupit fluorit jako luxusní náramek, který nabízíme v dámském provedení. Nemusíte mít strach, že by Vám náš ručně vyrobený korálkový náramek neseděl, protože všechny náramky nabízíme v různých velikostech.