7 položek celkem

Amazonit_1

Amazonit je pojmenován po amazonských bojovnicích a je považován za kámen odvahy. Už v době raných kultur na americkém kontinentu nosívali lidé amulety vyrobené právě z amazonitu.

Náramky z amazonitu a jejich význam spočívá v tom, že lidem pomáhají udržet si pevné zdraví. Amazonit také utišuje citové problémy a pomáhá při migrénách a obecně při bolestech hlavy. Budoucí maminky, které si pořídí náš korálkový náramek z amazonitu, budou lépe snášet porodní bolesti. Dalším velkým plusem tohoto minerálu je, že by Vám neměl dovolit nosit si domů pracovní problémy.

Naleziště amazonitu v ČR je v okolí Třebíče. Ke světovým nalezištím patří USA, Norsko, Indie, Brazílie, Ukrajina a Rusko.

Energii amazonitu vrátíte pomocí nálevu z máty, do kterého minerál položíte. Druhým způsobem je dobití energie na nepřímém slunci.

Amazonit šperky

Tento minerál je krásně tyrkysově zbarven, takže jeho barva připomíná mořskou hladinu. Již ve starém Egyptě a Mezopotámii lidé nosili šperky z amazonitu. Korálkové náramky z amazonitu jsou krásným doplňkem např. na letní dovolenou.

Amazonit jako luxusní náramek

Pokud je Vaší oblíbenou barvou modrozelená, tak se určitě koukněte na naši nabídku, kde nabízíme amazonit jako luxusní náramek v mnoha různých dámských provedeních. Tyto ručně vyrobené náramky jsou k dostání ve více velikostech, aby seděly opravdu každému.