Náramky z opálu

bílý opál

NÁRAMKY Z OPÁLU

 

Opál patřil již od starověku k minerálům, kterým se připisovala magická síla. Pokud byl tento minerál v rukou někoho, kdo neměl čistou duši, přinášel svému nositeli negativní energii. Jestliže byl však v dobrých rukou, svému nositeli pomáhal, protože opál zesiluje charakterové vlastnosti.

Náramky z opálu a jejich význam je v problémech týkajících se příjmu potravy, jelikož podporuje chuť k jídlu. Význam opálu je také v tom, že lidem pomáhá zkoordinovat sexuální chtíč tak, aby v sobě lidé našli touhu po svém protějšku. V neposlední řadě opál podporuje tvořivé schopnosti.

Opál se v ČR vyskytuje v okolí Třebíče a v Doupovských horách. Ke světovým nalezištím patří např. Brazílie, Mexiko či Austrálie.

Opálu je třeba dobít energii tak, že jej budete opatrně otírat vodou nebo panenským olejem. Tento minerál je velmi citlivý, takže byste ho neměli vystavovat přímému slunci.

OPÁL ZNAMENÍ

Rak – znamení opálu. Pro lidi, kteří se narodili ve znamení Raka, je opál ideální volbou.

OPÁL ŠPERKY

Opál se tváří poměrně nenápadně, ale na světle krásně mění barvy. Šperky z opálu jsou jemné, ale zároveň nápadité, takže pokud si pořídíte šperk s tímto minerálem, zaručeně k sobě přitáhnete pozornost.

OPÁL JAKO LUXUSNÍ NÁRAMEK

V nabídce Morinetti.cz si můžete zakoupit opál jako luxusní náramek. Tento ručně vyrobený korálkový náramek je k dostání v dámském provedení v různých velikostech.

 

 

Nejprodávanější

590
7901590790

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace.