9 položek celkem

lávový kámen

Lávové kameny se pro jejich blahodárné léčivé účinky používaly již před několika tisíci lety. Například havajští šamani v ohni ohřívali hladké lávové kameny, které následně balili do listů a pokládali je na tělo pro zmírnění bolestí a křečí. Vládkyní lávy je havajská bohyně Pelé.

Náramky z lávových kamenů pomáhají při chronickém onemocnění kůže a při vyrážkách. Dále se využívají v boji proti stresu, úzkosti a depresi. Náramky z lávových kamenů a jejich význam je také ten, že pomáhají ženám, které trpí velkými křečemi při menstruaci. Lávové kameny rovněž posilují sexuální energii jak u žen, tak u mužů.

Naleziště lávových kamenů je v oblastech sopečné činnosti, např. na Havajských ostrovech nebo na Islandu.

Energii lze dobít dvěma způsoby. Prvním je, že budete lávovým kamenem kroužit ve směru hodinových ručiček kolem plamene červené svíčky. Druhým a zároveň jednodušším způsobem je, že ho vystavíte buď slunečnímu, nebo měsíčnímu svitu.

 

Lávové kameny šperky

Díky své tmavé barvě se šperky z lávových kamenů skvěle hodí ke každému typu outfitu. Je to ideální doplněk pro ženy i pro muže.

Lávové kameny jako luxusní náramek

Na Morinetti.cz prodáváme také lávové kameny jako luxusní náramek. Tento ručně vyrobený náramek je k dostání v různých velikostech v ženském i mužském provedení.