Párové náramky "Žhavé kameny"

650 Kč
Pánská velikost
Dámská velikost
Provedení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Párové náramky "Žhavé kameny". Rozhodli jsme se v tomto páru spojit eleganci červeného jaspisu a moci lávových kamenů. Můžete nakombinovat minerály mezi partnery jak si budete přát.

Náramky jsou zdobené korálekem vyrobeným ze stříbra (Ag 925), který je k pozlacen žlutým 18k či růžovým 18k zlatem, s gravírovaným logem Morinetti. Velikost korálků je 8mm.

Náramky pro Vás vyrobíme na míru a doručíme do 3 dnů. Dostupné v různých delkách podle obvodu zápěstí.Vyberte si velikost svého náramku v naší velikostní tabulce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

červen jaspis

NÁRAMKY Z JASPISU

Jaspis je velmi rozšířeným minerál, který existuje nejen v červené barvě. Je to silný ochranný kámen, který na sebe bere veškerou negativní energii a dodává odvahu k naplnění všech záměrů. V lásce pomáhá řešit konflikty a přivolává štěstí. Díkys svým vlastnostem podporuje organizační schopnostirychlé uvažování a představivost. Údajně je Jaspis dokonce spolehlivý za prodlužení sexuální rozkoše. Tento minerál je výhodný v posilování imunitního systému a odvádění odpadních látek pryč z těla, a zlepšuje jak čich tak i chuť.

lávový kámen 

NÁRAMKY Z LÁVOVÝCH KAMENŮ

Lávový kámen je považován za silný ochranný amulet, který pomáhá proti únavě, nemoci, letargii, nechuti do života a depresím. Lávové kameny se pro jejich blahodárné účinky jak na fyzické tak i na psychické problémy byly známé již před několika tisíci lety. Význam lávových kamenů je v boji proti chronickým kožním onemocněním a celkově proti vyrážkám. Dále posilují sexuální energii a ženám zmírňuj bolesti. Díky lávovému kameni můžete začít cítit vlastní sílu a silnější spojení s Matkou Zemí.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: