Náramky z chalcedonu

chalcedon_1

Náramky z chalcedonu a jejich význam

 

Chalcedon získal své jméno podle již zaniklého města Kalchidón v Malé Asii. V minulosti vnímali lidé chalcedon jako symbol moci a také věřili, že je ochrání před melancholickým rozpoložením.

Náramky z chalcedonu a jejich význam je především při senné rýmě a při dalších dýchacích obtížích. Chalcedon je užitečným minerálem i pro kojící maminky, protože podporuje laktaci. Korálkový náramek z chalcedonu by Vám měl také napomoci při jednání ve složitých vztazích.

K českým nalezištím chalcedonu patří Blansko, Krušné hory a Podkrkonoší. Ve světě můžete na chalcedon narazit např. v Indii, Turecku, Rusku či v Číně.

Dobíjení energie chalcedonu je velmi snadné. Postačí, když minerál dáte pod proud tekoucí vlažné vody a následně ho vystavíte slunečním paprskům.

Chalcedon znamení

Z astrologického hlediska jsou znamení chalcedonu Kozorozi, Střelci a Raci. Těmto třem znamením hvězdy předurčily právě tento minerál, který by tedy měl každý Kozoroh, Střelec a Rak vlastnit, např. v podobě našeho ručně vyrobeného náramku z chalcedonu.

Chalcedon šperky

Ani tento minerál není výjimkou, takže jsou k dostání nejrůznější šperky z chalcedonu. Poměrně výrazná barva chalcedonu dodá šťávu každému Vašemu outfitu.

Chalcedon jako luxusní náramek

Pokud Vás zaujaly vlastnosti, kterými tento minerál oplývá, tak se neváhejte podívat do naší nabídky, kde nabízíme chalcedon jako luxusní náramek v dámském provedení. Tento ručně vyrobený korálkový náramek je k dostání v různých velikostech.

 

 

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace.