O Morinetti

 

Ručně vyráběné korálkové náramky Morinetti

Elegantní náramky Morinetti budete chtít nosit pořád. Jsou totiž kvalitně vyrobené a určeny k jakékoliv příležitosti. Široký výběr z více jak 35ti minerálů a drahokamů nabízí kreativní a hlavně jedinečné kombinace. Náramky jsou vyráběny na míru nemusíte se vůbec bát že by náramek neseděl, jelikož bude zhotoven přesně podle obvodu ruky klienta. Naše náramky Morinetti nabírají na originalitě když se nosí kombinovaně s našimi dalšími kategoriemi, takže Vám s radostí poradíme o nejvhodnější kombinace unikátních barev, symbolů a velikostí.

Originální Náramek může být jak vhodný doplněk pro Vaši každodenní aktivitu, tak i originální dárek pro Vaše blízké, rodinu, přátelé, nebo kolegy z práce. Náramky dárkově zabalíme a v rámci dárkového balení také můžeme připojit věnování pro příjemnější pocit z tohoto originálního dárku. Případně rádi připravíme náramky s osobně vytvořeným monogramem, což dělá náramek naprosto jedinečným.

Jak naše náramky vyrábíme

Konzultace a měření

Jelikož je každý náramek vyroben ručně a míru, ještě před výrobou máte možnost konzultovat typ, délku a kombinace korálků. Můžete se s námi spojit telefonicky a domluvit se o Vašem vysněném náramku! V kategorii “Tabulka velikostí” můžete vybrat pravou velikost podle délky obvodu zápěstí.

Výběr vhodných materiálů

Kromě desítek minerálů a symbolů pro každou příležitost, nabízí Morinetti náramky luxusní drahokamy, i krystaly Swarovski. Tyto materiály můžete různě kombinovat aby Vám náramek nejen padl, ale byl i ten jednoznačně nejzajímavější.

Výroba a kompletace

Díky kvalitním materiálům a delikátně provedené ručné výrobě, Vám zajistíme náramek, který bude bezprostředně jednou z nejpodstatnějších částí Vašeho dress codu! Důkladné zpracování a kontrola materiálů je zaručena pro pohodlnou nosnost a tu nejdelší výdrž náramku.