3 položek celkem

čirý křišťál

Křišťál získal svůj název podle řeckého slova krystallos, což v překladu do češtiny znamená led. Není se čemu divit, protože tento minerál je ledu skutečně podobný. Křišťál je již od dávných dob považován za kámen, který zosobňuje čistotu.

Náramky z křišťálu a jejich význam je v tom, že poslouží prakticky při veškerých problémech. Pokud není po ruce žádný jiný kámen, tak by měl křišťál pomoci se všemi nemocemi a obtížemi. Dá se tedy říci, že je univerzálním minerálem. Pokud si pořídíte náš ručně vyrobený křišťálový náramek, tak rozhodně neprohloupíte, protože pomocník na všechny neduhy, kterým křišťál je, se nikdy neztratí.

Díky tomu, že křišťál patří k nejrozšířenějším minerálům na Zemi, není problém ho najít ani v ČR, ani ve světě. K českým nalezištím patří např. Příbram, Čáslavsko nebo jižní Čechy. Ve světě se křišťál vyskytuje např. na Madagaskaru, v Brazílii, Rakousku, Švýcarsku či v Polsku.

Energie se křišťálu dobíjí libovolně dlouho na přímém slunci. Minerál také dokáže pomoci ostatním kamenům, které dokáže očistit a energeticky oživit.

Křišťál znamení

Znamení křišťálu jsou Blíženci. Pokud jste se narodili v tomto znamení, nebo znáte někoho narozeného v tomto znamení, neváhejte a pořiďte si i Vy svůj korálkový náramek z křišťálu.

Křišťál šperky

Šperky z křišťálu jsou velmi oblíbené především díky jejich čiré barvě, která je skvěle kombinovatelná téměř se vším. Pokud tedy hledáte pěkný doplněk, ale zároveň nechcete nic křiklavého a divokého, tak je pro Vás křišťál perfektní volbou.

Křišťál jako luxusní náramek

Na Morinetti.cz si můžete zakoupit křišťál jako luxusní náramek v dámském provedení. Aby tento krásný křišťálový šperk sedl opravdu každému, nabízíme ho ve více velikostech.