Náramky z topazu a jejich význam

Nejprodávanější

2 položek celkem

topaz_1

Topaz získal svůj název podle ostrova Topasos v Rudém moři, kde byl objeven. V minulosti lidé přisuzovali topazu odlišné účinky pro ženy a muže. Oběma pohlavím měl přinášet vlastnosti, které jsou pro ně typické. Jediný význam topazu, který byl stejný pro obě pohlaví, byla plodnost.

Náramky z topazu a jejich význam je při zvýšeném tlukotu srdce a při zánětech horních cest dýchacích. Skvěle se hodí pro lidi, kteří hodně namáhají své hlasivky, protože je posiluje a také zjemňuje hlas. Korálkový náramek z topazu by Vám také měl pomoci redukovat nervové vyčerpání.

V ČR můžete topaz nalézt na Cínovci, Krupce a v Horním Slavkově. K nejvýznamnějším světovým nalezištím patří Brazílie, USA či Mexiko.

Energii topazu dobijete před západem slunce, kdy je na obloze slunce a zároveň i měsíc. Ideálním dnem pro dobití energie je úplněk.

Topaz znamení

Znamením topazu je Lev. Jestli hledáte elegantní doplněk pro někoho, kdo je ve znamení Lva, tak se koukněte do naší nabídky, kde naleznete luxusní náramky z topazu.

Topaz šperky

Topazu se kvůli jeho zbarvení přezdívá kámen slunce. Pokud na šperky z topazu dopadají sluneční paprsky, tak je to pastva snad pro každé oko.

Topaz jako luxusní náramek

Pořiďte si ručně vyrobený korálkový náramek z topazu, který nejenom díky své barvě, ale i díky své energii prozáří každý den. Topaz jako luxusní náramek nabízíme v dámském provedení v různých velikostech.