Znamení zvěrokruhu

 

V naší nabídce najdete talismany pro každé znamení zvěrokruhu. Mějte svůj talisman stále při sobě, nebo udělejte radost Vašim blízkým, rodině, či přátelům v čest narozenin. Tento dárek určitě určitě utkví v paměti a díky své praktičnosti výrobě na míru ho budou Vaši blízcí nosit neustále.

V naší nabídce najdete talismany pro každé znamení zvěrokruhu. Mějte svůj talisman stále při sobě, nebo udělejte radost Vašim blízkým, rodině, či přátelům v čest narozenin. Tento dárek určitě určitě utkví v paměti a díky své praktičnosti výrobě na míru ho budou Vaši blízcí nosit neustále. Každé znamení zvěrokruhu má svůj standardní talisman a minerál, který mu přináší štěstí. V této kategorii se můžete dozvědět více o tom jaký talisman dodává energii právě Vašemu znamení.

banner zverokruh naramky

 

Beran

Beran“ (Beran) je povinen otevřít horoskop zvěrokruhu až do bodu jarní rovnodennosti. Lidé narození pod tímto znamením mají mezitím dostatečnou sílu a odhodlání tlačit kupředu, i když okolnosti, jak se zdá, nejsou v jejich prospěch.

Silný charakter beranských žen je poněkud zmírněn přirozenou měkkostí jejich pohlaví, ale pokud se jim v cestě objeví překážka, znamení zvěrokruhu si vybere svou daň. Nálada žen narozených pod tímto znamením je dále komplikovaná a mnohem komplikovanější než nálada mužů Berana, vyjádřená idealismem, neschopností skutečně hodnotit lidi a přijímat život jako celek.

Muži Berana dokážou ohromit tlakem a obchodní prozíravostí, ale v hloubi duše zůstávají dětmi až do šedivých vlasů. Tráví svou mimořádnou energii na problémy, které nestojí za nic, ale nemohou se soustředit na skutečně důležitý cíl; ignorují praktické rady, ale naléhavě potřebují soucit, pokud náhle selžou.

Mezi drahokamy, které patří ke znamení Berana je ACHÁT všech druhů.

Vybrat achát

Býk

Býk mají ušlechtilý a nezávislý charakter.Kupodivu, nespěchají s využitím moci, kterou mají a čekají na nejpříznivější příležitost, která často chybí. Tvrdá práce, a né štěstí, a stálost, a né impuls - jsou klíčem k úspěchu Býka v životě.

Znamení Býk je ve zvěrokruhu symbolem síly a spolehlivosti. Býk si ze všeho nejvíc cení vlastního pohodlí a finanční stability. Pro Býka je důležitá praktická stránka života, bohatství, peníze, chutné jídlo, krásné a praktické oblečení a při svých akcích si cení účelnosti. Potřebuje spolehlivé partnery. Býk je v podnikání nezávislý a je někdy náchylný k individualismu a utajení, není snadné se otevřít a zdráhá se s ostatními podělit o svých záležitostech.

Drahokam vyznačený a podporující znamení Býka je RŮŽENÍN.

Vybrat růženín

Blíženci

Vládce znamení Blíženci, Merkur, obdarovává nositeli tohoto znamení zvědavostí, zájmem o všechno nové. Blíženci snadno vycházejí s novými lidmi, a proto mají spoustu povrchních známostí. Mají schopnosti v oblasti řeči, psaní, jazyků, dobré paměti, schopnosti analyzovat a zobecňovat. Vyznačují se touhou po znalostech, originalitou, vhledem. Blíženci jsou velmi náchylní ke změnám a rozmanitosti - vždy mají velmi širokou škálu zájmů, chopí se několika aktivit najednou. Jejich nálada se také může rychle změnit, někdy je pro ně obtížné se uvolnit.

Od přírody jsou mobilní, dobře se učí nové věci. Jejich prvkem je svět slov, informací. Pro Blížence jednou slyšet a číst znamená porozumět a přizpůsobit se. Blíženci obecně extrémně snadno absorbují jakékoliv informace a stejně snadno je mohou předávat ostatním.

Blíženci jsou rozpolcené a konfliktní povahy. Mohou mít vedle sebe protikladné závislosti a připoutanosti, často se snaží kombinovat nekompatibilní a dělat úplně jiné věci současně. A obecně uspějí. Díky vysoké mobilitě, Blíženci neustále hledají něco nového, aktivně se pohybují ve vesmíru, rozšiřuje své obzory a komunikační sféru.

Drahokam vyznačený a podporující znamení Blíženců je KŘIŠŤÁL.

Vybrat křišťál

Rak

Hluboko uvnitř jsou raci citliví a sentimentální, ale navenek, zejména v neznámém prostředí, se to nemusí nijak projevit. Raci ukazují své pravé já, když cítí emoční podporu ostatních. Jsou pozorní a sympatizují s blízkými lidmi, kteří jemně cítí jejich výkyvy nálady.

Měsíc, vládce znamení zvěrokruhu Rak, je zodpovědný za projevování znepokojení a dává Rakovi vlastnosti moudrého rodiče. Rak e zpravidla hrdý na své děti a je připravena pochopit a přijmout jakoukoli životní situaci s nimi spojenou. Pro Raka mají domov, tradice, rodinná historie a blízcí velký význam. Rak často s vnější zdrženlivostí a někdy dokonce s chladem zvyšuje intuici, citlivost a takovou emocionalitu, že to s sebou nese neustálou emoční zranitelnost, zášť a zvýšené obranné reakce. Proto jsou navenek raci tak zdrženliví a uzavření.

Jsou zpravidla benevolentní, laskaví, což v kombinaci s opatrností může poskytnout diplomatické schopnosti. Vyznačuje se velkou pýchou, někdy hraničí s ješitností a sebeuspokojením. Tendence přikládat důležitost tomu, co se ostatním zdá být maličkostmi, činí Raky někdy dětinsky bezmocným, tvrdohlavým a nelogickým. Obecně se jejich chování někdy zdá záhadné pro lidi kolem nich a není snadné uhodnout Rakovovy myšlenky.

Drahokam vyznačený a podporující znamení Raka je AMETYST.

Vybrat ametyst

Lev

Lev často závisí na hodnocení jejich akcí a úspěchů od ostatních. Vysoké skóre jim dodává sílu a posiluje sebevědomí. V potížích je Lev velmi vynalézavý, má silný a rozhodný charakter, přebírá odpovědnost za jednání ostatních na sebe. Lev je dobrý organizátor, ale potřebuje asistenta, nemá rád rutinní práci.

Výrazný talent organizátora pomáhá dosáhnout vysokých pozic. Leo se snaží vést, stát se veřejnou osobou, být v centru pozornosti. Ví, jak udělat dojem, udělat široké gesto, a má autoritu mezi kolegy v práci. Lev se brilantně realizuje ve vedení i na jevišti. Dobré zdraví a odvaha umožňují Leovi dosáhnout vysokých sportovních výsledků.

Narozený vůdce, Leo je srdečný a soucitný se slabými, ale miluje silnou konkurenci, poráží soupeře odvahou a vytrvalostí. Zřídka se vzdá zamýšleného cíle. Kouzlo, fyzická přitažlivost, dobrý vkus pro lidi a věci, rozmanité talenty, včetně kulinářské, zasněná mysl - všechny tyto vlastnosti dělají ze Lva atraktivního partnera. Samotný Lev nemůže žít bez lásky.

Drahokam vyznačený a podporující znamení Lva je TOPAZ.

Vybrat topaz

Panna

Panna má často krásný vzhled, je obdařena uchem na hudbu a hlasové schopnosti, má dobrý vkus a je selektivní v komunikaci. Ve všem je opatrná, takže se snaží sledovat své zdraví, rádi se léčí, často podezírají, pokud jde o jejich zdraví. Dívají se na život realisticky, jsou ekonomičtí, snaží se zajistit se úsporami.

Panna bude vyžadovat, aby ostatní udržovali čistotu v oblečení a řeči. Panna je velmi citlivá na agresi, vyhýbá se impulzivním lidem, miluje jejich zvyky a speciální „panenskou“ každodenní rutinu. Obecná pohoda, celkový tón těla, nálada podléhají výkyvům. Znamení pohybujícího se kříže, Panna nemá velkou zásobu vitality a je třeba ji dobít, odpočívat od emocí ostatních.

Drahokam vyznačený a podporující znamení Panny je JASPIS.

Vybrat jaspis

Štír

Štír je nenahraditelný, když se ostatní vzdali. Má statečnost a fyzickou vytrvalost. Znamení trvalého kříže, Štír rád dovádí to, co bylo zahájeno, až do konce, pracovitý a cílevědomý člověk. Miluje moc a peníze. Vždy čeká na svou nejlepší hodinu, kdy může jednat v plné síle. Trpělivý, když je to potřeba. Štíra je na první pohled těžké pochopit, povrchní komunikace nebude stačit na pochopení jeho hluboké emocionality.

Štír vždy hledá úplnost vjemů, snaží se překonat hraniční stavy psychiky a těla, aby porazil nedokonalost lidské přirozenosti. Obvykle se nezabývá nedostatky a překážkami, obrací je ve svůj prospěch. Abyste získali důvěru Štíra, musíte být otestováni v extrémní situaci, abyste prokázali věrnost. Nebezpečný soupeř, který jedná na úkor síly soupeře a neodpouští zradu.

Drahokam vyznačený a podporující znamení Štíra je ONYX.

Vybrat onyx

Střelec

Pozornost na univerzální lidské problémy, zájem o filozofii často dělá ze Střelce duchovního guru, učitele na univerzitě, nebo slavného politika. Zájem o jiné kultury, potřeba misijní činnosti (šíření duchovních myšlenek), touha předávat znalosti a myšlenky jsou vtěleny do života Střelce v podobě účasti na různých společenských událostech, náboženské a politické, aktivní účasti na společenském životě.

Ze Střelců jsou vynikající sportovci. Střelec mají vynikající koordinaci, vytrvalost, ale jsou možná netrpěliví. Milují nadšení a s optimismem pomáhají svým přáteli či fanouškům. Střelec je velmi přátelský, otevřený v komunikaci, rád pomáhá lidem a stará se o ostatní. Zástupci tohoto znamení často vedou sociální hnutí, stávají se poslanci, patří do jakékoliv strany.

Drahokam vyznačený a podporující znamení Střelce je LAPIS LAZULI.

Vybrat lapis lazuli

Kozoroh

Kozoroh buduje svůj osobní růst na základě nadřazenosti nad ostatními znameními zvěrokruhu, pokud jde o řízení procesu. Bez emocí a náročné disciplíny mohou Kozorožci vybudovat životaschopnou strukturu a zefektivnit zisky. Kozoroh je zvláště cenný jako vůdce nebo ředitel, v armádě - jako velitel, při řízení země nebo finanční společnosti. Toto znamení má velký smysl pro životaschopné projekty, talent a energii čistého jmění.

Kozoroh může vždy získat financování, je schopen obratně spravovat své finance a rozvíjet potenciál jakéhokoli podnikání. Nesnáší však podřízení se těm, které nemůže respektovat. Kozoroh je velmi skromný, protože pro něj je cesta vždy o něco dále než pro ostatní a Kozoroh miluje přesně vypočítat sílu. Je pro něj obtížné se pohybovat za nepředvídatelných okolností, mimo své oblíbené zvyky patří u Kozorožců konzervativnost.

Drahokam vyznačený a podporující znamení Kozoroha je FLUORIT.

Vybrat fluorit

Vodnář

Vodnář je obdařen tvůrčí energií, optimismem a rozvinutou intuicí. Často jsou atraktivní a intelektuálně nadaní. Silná ovlivnitelnost, schopnost navázat přátelství a nezbytná spojení, originální nápady a pohled na svět dělají z Vodnáře nenahraditelného přítele a podobně smýšlejícího člověka. S Vodnářem je dobré zahájit nové projekty, které vypadají fantasticky, ale obvykle předběhli svoji dobu.

Vodnář rád experimentuje, vyniká, riskuje a hledá nejnovější - ať už jde o nápady, gadgety nebo životní styl. Vodnářovi není cizí šlechta, je dobrým hostitelem, sám snadno snáší každodenní strádání, snadno se přizpůsobí neznámému prostředí. Impulzivní, vrtkavý, nepatří k žádnému podnikání ani k osobě úplně. Stále se dívá do budoucnosti, přeje štěstí celému lidstvu, aby si konkrétního člověka nevšiml. Převezměte odpovědnost za rodinu a přátele.

Drahokam vyznačený a podporující znamení Vodnáře je OPÁL.

Vybrat opál

Ryby

Ryby, talentované ve všem, se často realizují v malování a výtvarnictví. Lenost, jednání a riskování často dělají z Ryb dobrodruhy, gaunery nebo zloděje. Ryby jsou zároveň idealisté, mají komplex Robina Hooda, ochránce chudých a znevýhodněných. Jsou to často vynikající sportovci, rádi pomáhají druhým lidem, jsou připraveni na nezištnou službu kvůli svým ideálům. Láska k riziku vede Ryby k motoristickým sportům, záchranným polním nemocnicím, průzkumu, mystickému učení a duchovnímu hledání smyslu života.

Ryby jsou rození psychologové a psychici, dokonale mají možnost manipulovat s ostatními. Aby byla spolupráce s nimi plodná, je dobré mít osobní vztahy a společné ideály. Ryby jsou velmi silné znamení, zástupci tohoto znamení vždy najdou východisko z jakékoli kritické situace, nejen pro sebe, ale i pro ostatní. Ryby mohou být jak velmi bohatí lidé, tak žebráci z principu rovnosti a univerzálního bratrství.

Drahokam vyznačený a podporující znamení Ryby je HOWLIT.

Vybrat howlit

Váhy

Váhání a pochybnosti, potíže s rozhodováním, nepřetržité hledání nejlepší možnosti často bolestně doprovází Váhy ve všech oblastech života. Nekonečné množství názorů na jeden problém často otravuje lidi blízké Váhám, protože tímto způsobem se Váhy snaží odložit rozhodnutí a přesunout část odpovědnosti na ramena ostatních.

Váhy jsou často dobře vypadající, příjemné, elegantní a konzistentní. Pokud je rozzlobíte, pak můžete vidět Váhy ze zcela jiné strany - jako tvrdohlavé, agresivní bojovníky za spravedlnost. Mají skutečnou moc zákona, i když samotní představitelé tohoto znamení jej často záměrně porušují. Váhy jsou skvělí organizátoři, manažeři, zákonodárci, právníci, umělci a filmaři.

Drahokam vyznačený a podporující znamení Váhy je CHALCEDON.

Vybrat chalcedon