6 položek celkem

howlite

Howlit je pojmenován po geologovi Henrym Howovi, který jej objevil v roce 1868 v Novém Skotsku. Byl nalezen v sádrovcovém lomu jako nežádoucí složka při těžbě sádry.

Howlitu se přezdívá požehnání domova a je tradičně rozmisťován do země kolem pozemku do všech čtyř světových stran. Poté se ještě umístí malý kamínek howlitu před vstupní a zadní dveře domu. Pokud žijete v bytě, můžete minerál umístit do květináčů v místnosti, rovněž do všech světových stran.

Náramky z howlitu a jejich význam je především v ochraně lidí, co zanedbávají své zdraví, protože slouží jako prostředky preventivní léčby. Howlitové náramky dodávají sílu novopečeným maminkám po porodu. Jsou také ideální pro sportovce, protože uvolňují svaly a pomáhají předejít křečím.

V současné době je známo zhruba 30 míst, kde se howlit nachází, např. Kanada, USA či Rusko. Naleziště howlitu je dokonce i na Slovensku, v Košickém kraji.

Energie se howlitu dobíjí při šťastném rodinném setkání, kdy se minerál vloží do bílé kameninové misky a postaví se doprostřed místnosti.

Howlit znamení

Ryby – znamení howlitu. Podle astrologie, Howlit je schopný uklidnit ryby a zbavit je stresu.

Howlit šperky

Díky světlé barvě, kterou tento minerál má, jsou šperky z howlitu jemné a čisté. Zároveň jsou elegantní a svojí jednoduchostí se hodí ke všemu.

Howlit jako luxusní náramek

Sháníte kvalitní ručně vyrobený korálkový náramek? Koukněte se do naší nabídky! Právě u nás si můžete pořídit howlit jako luxusní náramek v různých velikostech.