Párové náramky "Ying Yang Love"

650 Kč
Pánská velikost
Dámská velikost
Provedení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Valentýnské párové náramky "Ying-Yang-Love". Rozhodli jsme se v tomto páru propojit sílu Lávových Kamenů a jemnost mléčného Howlite. I jako jing a jang, jsou toto dvě barvy, které jsou dvě části jednoho celku. Můžete nakombinovat minerály mezi partnery jak si budete přát.

Náramky jsou zdobené korálekem vyrobeným ze stříbra (Ag 925), který je k pozlacen žlutým 18k či růžovým 18k zlatem, s gravírovaným logem Morinetti.

Náramky pro Vás vyrobíme na míru a doručíme do 3 dnů. Dostupné v různých delkách podle obvodu zápěstí.Vyberte si velikost svého náramku v naší velikostní tabulce.

Velikost korálků je 8mm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

howlite

NÁRAMKY Z HOWLITU

Howlite je pomůcka pro nespavost, zvláště když je způsobena hyperaktivní myslí. Howlit byl objevem v roce 1868 v Novém Skotsku. Tento minerál pomáhá lidem, kteří zanedbávají své zdraví, protože slouží jako prostředek preventivní léčby. Význam howlitu je také při svalových problémech, jelikož howlit svaly uvolňuje a pomáhá předejít křečím. 

lávový kámen 

NÁRAMKY Z LÁVOVÝCH KAMENŮ

Lávový kámen je považován za silný ochranný amulet, který pomáhá proti únavě, nemoci, letargii, nechuti do života a depresím. Lávové kameny se pro jejich blahodárné účinky jak na fyzické tak i na psychické problémy byly známé již před několika tisíci lety. Význam lávových kamenů je v boji proti chronickým kožním onemocněním a celkově proti vyrážkám. Dále posilují sexuální energii a ženám zmírňuj bolesti. Díky lávovému kameni můžete začít cítit vlastní sílu a silnější spojení s Matkou Zemí.

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
KP Avatar autora | 24.5.2022
náramků jsem objednávala více. Bohužel jsem špatně vyplnila velikost korálků a vzhledem k tomu, že to byl dárek, tak ani obvod zápěstí jsem netrefila :( Ale byl mi zaslán nový podle mého přání a rozměrů - obchod vřele doporučuji, mají výborný přístup a jednají velmi rychle. Jsem opravdu moc spokojená :)