Náramky z tygřího oka

tygří oko_1

Náramky z tygřího oka a jejich význam

 

Svůj název si tygří oko získalo díky svému vzhledu, který svým zbarvením připomíná tygra. Staří Řekové ctili tygří oko jako minerál duševní vyrovnanosti a radosti. Římané zase používali tygří oko jako amulet, který jim měl přinášet štěstí v bitvách. Obecně se říká, že tento minerál přináší jak štěstí, tak i bohatství.

Náramky z tygřího oka a jejich význam je, že pomáhají vyčerpaným lidem, aby znovu dobili svoji energii a nebyli tolik unavení. Dále má tygří oko význam při potížích s trávením, či konkrétně při zdravotních problémech, které se týkají žaludku a žlučníku. Náramek z tygřího oka dále napomáhá ženám i mužům se správně a samostatně rozhodnout v klíčových momentech.

Naleziště tygřího oka v ČR není známo, ale ve světě se tento minerál vyskytuje poměrně hojně, např. v Indii, Austrálii, Číně, USA či na Srí Lance.

Tygřímu oku snadno dobijete energii, když ho vystavíte slunečním paprskům. Úplně nejideálnější jsou sluneční paprsky při pozdním odpoledni.

Tygří oko znamení

Z astrologického hlediska jsou znamení tygřího oka Panny a Lvi. Pokud jste narozeni v jednom z těchto dvou znameních, tak neváhejte a pořiďte si korálkový náramek s tygřím okem od Morinetti.cz.

Tygří oko šperky

Díky své hnědo zlaté barvě přinášejí šperky z tygřího oka přímo sluneční energii svému nositeli. Šperky z tygřího oka jsou zároveň skvělými doplňky na běžné nošení.

Tygří oko jako luxusní náramek

V naší nabídce si můžete vybrat tygří oko jako luxusní náramek. Tento ručně vyrobený korálkový náramek je k dostání v různých provedeních i velikostech pro ženy i pro muže.

 

 

Nejprodávanější

590
9501590950

Stránka 1 z 1 - 15 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 15 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace.