16 položek celkem

tygří oko_1

Svůj název si tygří oko získalo díky svému vzhledu, který svým zbarvením připomíná tygra. Staří Řekové ctili tygří oko jako minerál duševní vyrovnanosti a radosti. Římané zase používali tygří oko jako amulet, který jim měl přinášet štěstí v bitvách. Obecně se říká, že tento minerál přináší jak štěstí, tak i bohatství.

Náramky z tygřího oka a jejich význam je, že pomáhají vyčerpaným lidem, aby znovu dobili svoji energii a nebyli tolik unavení. Dále má tygří oko význam při potížích s trávením, či konkrétně při zdravotních problémech, které se týkají žaludku a žlučníku. Náramek z tygřího oka dále napomáhá ženám i mužům se správně a samostatně rozhodnout v klíčových momentech.

Naleziště tygřího oka v ČR není známo, ale ve světě se tento minerál vyskytuje poměrně hojně, např. v Indii, Austrálii, Číně, USA či na Srí Lance.

Tygřímu oku snadno dobijete energii, když ho vystavíte slunečním paprskům. Úplně nejideálnější jsou sluneční paprsky při pozdním odpoledni.

Tygří oko šperky

Díky své hnědo zlaté barvě přinášejí šperky z tygřího oka přímo sluneční energii svému nositeli. Šperky z tygřího oka jsou zároveň skvělými doplňky na běžné nošení.

Tygří oko jako luxusní náramek

V naší nabídce si můžete vybrat tygří oko jako luxusní náramek. Tento ručně vyrobený korálkový náramek je k dostání v různých provedeních i velikostech pro ženy i pro muže.