Dámský korálkový náramek - howlit, mořské lastury, růženín, korálek Morinetti

390 Kč
Dámská velikost
Provedení
Velikost korálků
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

 

Dámský korálkový náramek Morinetti s elegantním korálkem je vyrobený z howlitu, mořských lastur a růženínu. Ručně vyráběný náramek je ideálním a elegantním doplňkem pro každou ženu.

Náramek zdobí korálek vyrobený ze stříbra (Ag 925), který je pozlacen žlutým či růžovým 18k zlatem, s gravírovaným logem Morinetti.

Vyberte si velikost svého náramku v naší velikostní tabulce. Šperk pro Vás vyrobíme na míru a doručíme do 3 dnů. Každý náramek zasíláme v dárkové krabičce.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

howlite

NÁRAMKY Z HOWLITU

Howlit je minerál, který chrání lidi, co zanedbávají své zdraví, protože slouží jako prostředek preventivní léčby. Howlit pomáhá při svalových problémech, jelikož svaly uvolňuje a díky němu se jedinci vyhýbají křečím. 

 

Lastura

NÁRAMKY Z MOŘSKÝCH LASTUR

Mořské lastury pomáhají lidem najít klid při rušném stylu života. A také pomáhá lidem najít možnost a čas a v momentě odpočívat. Při pohledu na mořské lastury si lidé hned připomenou písek a moře, což skvěle navodí ideální atmosféru pro ten správný relax.

 

růženin

NÁRAMKY Z RŮŽENÍNU

Růženín byl už od dávných dob považován za kámen lásky a srdce. Tento minerál zmírňuje fyzickou i psychickou bolest a také slouží jako prostředek, který neutralizuje vliv nezdravého životního prostředí na lidský organismus. Význam růženínu je také při problémech s nespavostí. Má účinky, díky kterým uzdravuje a díky spojením s planetou Venuší, pomáhá lidem najít sílu odpouštět. 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dámské korálkové náramky Morinetti
Barva: Bílá, Růžová, Béžová
Hlavní motiv: Korálek Morinetti
Korálek: Růženín, Howlite, Mořské lastury

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: