Dámský korálkový náramek - amazonit, čirý křišťál, bílý porcelán, korálek Morinetti

390 Kč
Dámská velikost
Provedení
Velikost korálků
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Dámský korálkový náramek Morinetti s elegantním korálkem je vyrobený z amazonitu, čirého křišťálu, bílého porcelánu. Ručně vyráběný náramek je ideálním a elegantním doplňkem pro každou ženu.

Náramek zdobí korálek vyrobený ze stříbra (Ag 925), který je pozlacen žlutým 18k zlatem, s gravírovaným logem Morinetti. 

Vyberte si velikost svého náramku v naší velikostní tabulce. Šperk pro Vás vyrobíme na míru a doručíme do 3 dnů. Každý náramek zasíláme v dárkové krabičce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Amazonit_1

NÁRAMKY Z AMAZONITU

Amazonit je považován za kámen harmonie a rovnováhy. Amazonit, který se nazývá Kámen odvahy nebo Kámen pravdy, zmocňuje člověka hledat sebe samotného a objevovat vlastní pravdy a bezúhonnost a překračovat strach z úsudku nebo konfrontace ostatními, aby žil v souladu s těmito vírami a hodnotami.

čirý křišťál

NÁRAMKY Z KŘIŠŤÁLU

Křišťál byl vždy považován za kámen, který zosobňuje čistotu. Dá se říci, že křišťál je univerzálním minerálem, protože pokud nemáte po ruce žádný jiný kámen, tak si vždy bohatě vystačíte právě s křišťálem. Tento minerál totiž dokáže pomoci se všemi nemocemi a obtížemi, které mohou člověka potkat.

bílý porcelán

NÁRAMKY Z BÍLÉHO PORCELÁNU

Kaolin je základní surovinou Bílého porcelánu, díky čemuž mu dodává tak pestrou bílou barvu. Samotný kaolin vzniká při zvětrávání živce. Náramek z bílého porcelánu je velmi elegantním doplňkem pro ženy i pro muže.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kombinované náramky
Barva: Bílá, Čirá, Tyrkysová
Hlavní motiv: Korálek Morinetti
Korálek: Amazonit, Čirý křišťál, Bílý porcelán

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: