Dámský korálkový náramek "Sněhurka"

490 Kč –20 %
Dámský korálkový náramek "Sněhurka"
490 Kč –20 % 392 Kč
Dámská velikost
Provedení
Velikost korálků
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Poloprůhledný opál byl vždy spojen s vášní a láskou. Tento minerál navnadí člověka k inspiraci a intuici. Je tedy vhodný pro naše múzy - ženy, které nás milují a podporují. Tento kámen také pomáhá jako prevence onemocnění, nebo případně posiluje postižená místa a uvádí je do souladu s celým organismem a všemi energetickými centry. Pomáhá očišťovat krevní oběh od všech škodlivin způsobených špatnými zvyky.

Dále také opál pomáhá se štítnou žlázou, srdcem, krevním oběhem a plícy. Také ulevuje při nevolnostech, závratích, migrénách a bolestech hlavy. Ať už jste důvodem jejích bolestí hlavy, či ne, poťešte ji tímto magickým minerálem. ;)

Jde nám jak o krásu, tak ale i o zdraví žen v našem životě, a proto jí rádi darujte náramek z bílého opálu, který ji nejen ozdobí, ale dodá jí i energii a elán do života. Náramek také obsahuje Swarowski krystaly, které dodávají náramku na eleganci. Dále také stříbrný, pozlacený, či růžový korálek Morinetti. Náramek je k dispozici jak s korálky 6mm, tak i 8mm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

bílý opál

NÁRAMKY Z OPÁLU

Opál je jeden z minerálů, který už od dávných let byl uctíván za svoje schopnosti zvýšit sebelásku. A sebeláska má dopad na naši lásku k jiným. Kámen je spojen s láskou a vášní, protože vzbuzuje touhu a erotiku. Tento minerál podporuje chuť k jídlu, takže pomáhá při problémech týkajících se příjmu potravy. Význam opálu je takový, že ve svém nositeli podporuje tvořivé schopnosti. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: