Doprava a platba

URBAN WORN


Náramky se vždy snažíme vyrobit a dodat co nejdříve tak, abyste měli dáreček připravený k předání. Připravili jsme více možností platby a dopravy, aby si každý mohl vybrat podle svých preferencí. ZPŮSOB DOPRAVY

DPD

Zboží zasíláme přes společnost DPD, která doručuje v pracovních dnech PO-PÁ vždy do 24 hodin od odeslání objednávky. Po domluvě s dopravcem je možné sjednat i sobotní doručení zásilky. Cena dopravného je 90 Kč za odeslanou zásilku. Při nákupu nad 2 000 Kč v našem obchodě získáte DOPRAVU ZDARMA.

Zásilkovna - pobočka

Objednané zboží necháte zaslat na vybrané výdejní místo. Pobočku Zásilkovny můžete zvolit vždy přímo v košíku. Cena služby je 60 Kč a zaplatit můžete přímo na pobočce. Zboží je doručeno do 2 pracovních dnů na zvolenou pobočku, kde je zásilka uschována 7 kalendářních dní. Po domluvě s dopravcem může být tato lhůta prodloužena. Na vybraných pobočkách je umožněna platba kartou. Také při této dopravě můžete využít DOPRAVU ZDARMA při nákupu nad 2 000 Kč.


Česká pošta

Zásilka je dopravcem doručena zpravidla během 2 pracovních dnů. Cena dopravy je 120 Kč. V případě, že Vás dopravce nezastihne, tak bude balíček umístěn na příslušnou poštu, kde je k vyzvednutí do 6 pracovních dní. Při tomto způsobu dopravy není umožněna platba dobírkou. ZPŮSOB PLATBY

Dobírkou

Za svou objednávku zaplatíte až při doručení. Prosíme, abyste při převzetí objednávek vždy zkontrolovali její stav, zejména při poškození obalu během přepravy a případné poškození nám nahlásili. Platba dobírkou je možná při doručení DPD nebo Zásilkovnou.


Převodem

Po vytvoření objednávky vám na email přijdou informace s číslem bankovního účtu a variabilním symbolem. Částku za objednávku nám zasíláte předem na  účet vedený u FIO banky. Prosíme, abyste při platbě zkontrolovali správný variabilní symbol pro správné spárování platby s vaší objednávkou. 


Platební brána GoPay

Nově můžete platbu za svou zásilku uhradit přes platební bránu GoPay přímo na našich stránkách. 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace.