Dámský korálkový náramek - ametyst, růžový achát, růženín, korálek Morinetti

390 Kč
Dámská velikost
Provedení
Velikost korálků
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

 

Dámský korálkový náramek Morinetti s elegantním korálkem je vyrobený z ametystu, růžového achátu a růženínu. Ručně vyráběný náramek je ideálním a elegantním doplňkem pro každou ženu.

Náramek zdobí korálek vyrobený ze stříbra (Ag 925), který je pozlacen žlutým či růžovým 18k zlatem, s gravírovaným logem Morinetti.

Vyberte si velikost svého náramku v naší velikostní tabulce. Šperk pro Vás vyrobíme na míru a doručíme do 3 dnů. Každý náramek zasíláme v dárkové krabičce.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ametyst

NÁRAMKY Z AMETYSTU

Dávné legendy praví, že ametyst má proti omamnou moc. Hlavní význam ametystu především v tom, že pomáhá s fyzickou, tak i psychickou bolestí.Tento minerál  pomáhá lidem při migrénách a celkově bolestech hlavy. 

růžový achát

NÁRAMKY Z ACHÁTU

Růžový achát je často spojován s láskou, něhou a citovou harmonií. Pomáhá posilovat vztahy, podporuje sebelásku a pomáhá překonávat citové trauma. Tento kámen má uklidňující vlastnosti a pomáhá odstranit stres a nervozitu. Může pomoci při zvládání emocionálního napětí.Růžový achát podporuje sebepřijetí a sebevědomí. Pomáhá lidem věřit sami sobě a svým schopnostem. Tento kámen pomáhá otevřít srdce pro lásku, radost a přijetí. Může pomoci při uzdravování starých emocionálních ran. Růžový achát je spojován s podporou těhotných žen a pomáhá uklidnit nervy a strachy spojené s těhotenstvím a porodem. Tento kámen může pomoci udržovat harmonii v mezilidských vztazích a podporovat porozumění a soucit. Růžový achát může podnítit kreativitu a intuici. Může být užitečným nástrojem pro umělce a tvůrce. Tento kámen také pomáhá s duchovním růstem a rozvojem. Může podporovat meditaci a spojení s vyšším sebou. 

Růžový achát má vlastnosti spojené s láskou, citovou harmonií a uklidněním, a proto se může hodit pro lidi narozené ve více znameních zvěrokruhu, zejména pro ty, kteří potřebují podporu v oblasti mezilidských vztahů, emocionální rovnováhy a lásky. 

Znamení zvěrokruhu: Býk, Štír.

růženin

NÁRAMKY Z RŮŽENÍNU

Růženín byl už od dávných dob považován za kámen lásky a symbolem srdce. Tento minerál zmírňuje fyzickou i psychickou bolest a také slouží jako prostředek, který neutralizuje vliv nezdravého životního prostředí na lidský organismus. Význam růženínu se také projevuje při problémech s nespavostí.