Dámský korálkový náramek "Bella"

490 Kč –20 %
Dámský korálkový náramek "Bella"
490 Kč –20 % 392 Kč
Dámská velikost
Provedení
Velikost korálků
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Ametyst je známý jako léčebný kámen. Ale nejen co se týče nemoci. Jeho energetika je schopná proměnit negativní energii a útoky v lásku a mírumilovnost, čímž léčí veškeré škodolibé záměry. V našich vztazích je toto občas velmi podstatná vlastnost, které se samozřejmě musíme učit hlavně my sami. Nicméně, dodatečné vlastnosti ametystu pomohou nám i našim milovaným ženám pomoci při objevení vnitřního klidu, meditaci a nalezení štěstí i v těch méně štastných chvílích.

Obdarujte svou milovanou princeznu, krása, osobnost a porozumění které, se dají popsat jedním krásným slovem: "Bella". Náramek také obsahuje Swarowski krystaly, které dodávají náramku na eleganci. Dále také stříbrný, pozlacený, či růžový korálek Morinetti. Náramek je k dispozici jak s korálky 6mm, tak i 8mm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ametyst

NÁRAMKY Z AMETYSTU

Staří Řekové v minulosti věřili a sílu ametystu spojenou s mocí a léčením. V dnešní době je význam ametystu především v tom, že pomáhá překonat jak fyzickou, tak i psychickou bolest. Tento minerál také skvěle poslouží lidem, kteří trpí migrénami a celkově bolestmi hlavy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: