Párové náramky “Věrná láska”

650 Kč
Pánská velikost
Dámská velikost
Provedení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Pro párové náramky "Věrná láska” jsme vybrali kombinaci vášnivého granátu a uzemňujícího achátu
Na dámskému náramku dominuje granát a doplňuje ho lesklý černý achát. Na pánském náramku dominuje matný černý achát a doplňuje ho granát. Můžeme nakombinovat minerály mezi partnery, jak si budete přát.

Náramky jsou zdobené korálekem vyrobeným ze stříbra (Ag 925), který je k pozlacen žlutým 18k či růžovým 18k zlatem, s gravírovaným logem Morinetti. Velikost korálků je 8mm.

Náramky pro Vás vyrobíme na míru a doručíme do 3 dnů. Dostupné v různých delkách podle obvodu zápěstí.Vyberte si velikost svého náramku v naší velikostní tabulce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

NÁRAMKY Z GRANÁTU

Granát je kámen představující energii a vitalitu. Naplňuje život radostí a vášní. Podporuje vůli, sílu a odhodlání. Je to kámen lásky, zvyšuje zájem o druhého a utužují pevné vztahy. Probouzí ve vztahu lásku a oddanost. Dříve se využíval jako amulet pro schopnost varovat před blížícím se nebezpečím. Pomáhá při problémech s reprodukčními orgány a s impotencí psychického původu. Má ale i dobrý vliv na srdce, plícemi čistí krev.

lesklý achát_1 

 

NÁRAMKY Z ACHÁTU

Existuje hodně typů achátu, které mají všechny možné barvy. Alergie a kožní problémy mohou být léčeny právě achátem.Stabilizuje auru, ruší a přetváří negativní energie. Výborný ochranný kámen. Je to také symbolem dlouholetosti a je velmi vhodný jako ochranný kámen. Dále pomáhá při porodu a bolestech s ním spojených. Léčí psychické problémy ve vztazích a je považován za kámen lásky.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
NN Avatar autora | 18.9.2023
Náramky jsou krásné a bylo mi vyhověno skrz délku. Bleskové dodání.