Pro firmy

pro firmy (3)


Vážíme si Vašeho zájmu o spolupráci s Morinetti. Náramky je možné upravit na míru i takovým příležitostem, jako jsou firemní dárky, narozeniny váženého zaměstnance nebo zkrátka můžete Morinetti darovat jako firemní benefit. 

Získejte pro své zaměstnance nebo obchodní partnery jedinečný dárek. Zakládáme si na individuálním přístupu, proto je možné náramky vyrobit na míru Vašemu přání. Na výrobu jsou použity pouze ty nejkvalitnější materiály. Náramky ručně vyrábíme z přírodních drahokamů  a polodrahokamů. Všechny kovové komponenty jsou z chirurgické oceli, která je navíc galvanicky pozlacena 18 k zlatem. Náramek tak zůstane krásně lesklý a čistý po celou dobu nošení. 

Na zadní straně náramku se vždy nachází pozlacený korálek z chirurgické oceli, na který je možné v případě zájmu umístit i logo firmy nebo monogram. Ke každému náramku náleží i zdobená krabička s logem Morinetti a hadříkem na čištění náramku. Logo firmy je možné umístit jak na náramek, tak i na krabičku. 

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na moje@morinetti.cz Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace.