O nás

LUXUSNÍ DÁMSKÉ A PÁNSKÉ NÁRAMKY"Narozeniny, první láska, úspěšné zkoušky.. To jsou důležité milníky v životě každého. Morinetti jsou luxusní dámské a pánské náramky vyráběné přímo na míru ke každé příležitosti, která Vás v životě čeká"

Celý projekt Morinetti vznikl v únoru roku 2017, kdy jsme se rozhodli začít vytvářet náramky pro různé životní příležitosti. Snažíme se vytvářet originální design náramků, které poté ručně kompletujeme tak, aby našim zákazníkům sedly přesně na zápěstí. Díky ruční výrobě přímo v České republice můžeme vyhovět i speciálnímu přání zákazníka a náramek tak upravit dle jeho specifických požadavků.

Na výrobu náramků jsou použity pouze vybrané kvalitní materiály a drahokamy. Komponenty jsou galvanicky pozlaceny 18k zlatem, aby se maximálně zvýšila odolnost a náramek zůstal krásně lesklý a čistý. Hotový a očištěný náramek vám přijde v krabičce, ve které naleznete i hadřík na domácí čistění komponentů.

Sídlíme v prostorných kancelářích v Praze v Letňanech, kde probíhá i ruční výroba náramků. Každý kus je tím pádem originál. Pokud byste se o nás a o naší práci chtěli dozvědět více, budeme moc rádi, když nás kontaktujete. 

Naším cílem je vytvářet krásné a originální šperky, ze kterých budou mít naši zákazníci radost, doplní jimi svůj styl a budou jim připomínat výjimečné události v životě.

 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace.