Náramky z pravých přírodních kamenů

Náramky z pravých přírodních kamenů

Přírodní kameny Vám mohou dodat energii. Pokud tedy zvolíte ten správný náramek z přírodních kamenů, můžete čerpat energii kdykoli se Vám zachce. Energetické náramky z přírodních kamenů jsou navíc krásným designovým doplňkem pro muže i ženy. Každý náramek je originál a záleží jen na Vašich požadavcích. Náramky z přírodních kamenů vyrábíme ručně a Vy si tedy můžete zvolit, které přírodní kameny mají být v náramku zastoupeny. Vyberte si z naší nabídky nebo nám zašlete individuální poptávku. Nechte se inspirovat v naší galerii!

Náramek z kamenů – osobitý šperk

Krásný šperk, který zdůrazní Vaši krásu a osobnost. Takový je náramek z kamenů. Náramky vyrábíme ručně a není tedy problém přizpůsobit finální provedení Vašim požadavkům. Vyberte si ze široké nabídky kamenů - křišťál, Lapis Lazuli, růženín, howlit, ametyst, achát, topaz, atd. Náramek můžete doplnit o symbol, který Vás charakterizuje. Náramek z kamenů Vás bude příjemně nabíjet energií a bude i krásným doplňkem. Náramky z kamenů nosí samozřejmě muži i ženy. S Vaší drahou polovičkou si můžete nechat vyrobit individuální náramky z kamenů, které Vás budou spojovat.

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace.