Náramky z Lapisu Lazuli

Lapis Lazuli

Náramky z Lapisu Lazuli a jejich význam

 

Název tohoto minerálu je odvozen ze dvou slov – lapis a azul. Lapis znamená v latině kámen a azul znamená v arabštině nebe. Prášek z Lapisu Lazuli byl dříve používán jako drahocenné barvivo ultramarin. Lapis Lazuli vždy symbolizoval bohatství a moc.

Náramky z Lapisu Lazuli a jejich význam spočívá ve vyrovnávání vysokého krevního tlaku a regulaci krevního oběhu. Lapis Lazuli také slouží jako prevence proti infarktu či mrtvici a předchází vzniku nádorových onemocnění.

V ČR není známo žádné naleziště Lapisu Lazuli. V zahraničí se kámen vyskytuje v Afghánistánu, Pákistánu, Chile, Rusku, Barmě a v Indii.

Lapis Lazuli je potřeba dobíjet jen krátce, a to na přímém slunci.

Lapis Lazuli znamení

Z astrologického hlediska jsou znamení Lapisu Lazuli Panny, Ryby, Střelci, Vodnáři a Kozorozi. Pro těchto pět znamení je vhodné vlastnit právě Lapis Lazuli, třeba v podobě korálkového náramku od Morinetti.cz.

Lapis Lazuli šperky

Šperky z Lapisu Lazuli se vyjímají především svou barvou, kterou je královská modř. Pokud si pořídíte nějaký doplněk z tohoto kamene, tak zcela jistě budete poutat pozornost lidí, protože sytě modré zbarvení Lapisu Lazuli jen tak někdo nepřehlédne.

Lapis Lazuli jako luxusní náramek

Hledáte výrazný, ale zároveň elegantní šperk? Přesně tím je ručně vyrobený korálkový náramek z Lapisu Lazuli. Vybírat můžete z více variant a velikostí. Lapis Lazuli jako luxusní náramek je k dostání v dámském i pánském provedení.

 

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace.