Náramky z Lapis Lazuli a jejich význam

Lapis Lazuli

Název tohoto minerálu je odvozen ze dvou slov – lapis a azul. Lapis znamená v latině kámen a azul znamená v arabštině nebe. Prášek z Lapis Lazuli byl dříve používán jako drahocenné barvivo ultramarin. Lapis Lazuli vždy symbolizoval bohatství a moc.

Náramky z Lapis Lazuli a jejich význam spočívá ve vyrovnávání vysokého krevního tlaku a regulaci krevního oběhu. Lapis Lazuli také slouží jako prevence proti infarktu či mrtvici a předchází vzniku nádorových onemocnění.

V ČR není známo žádné naleziště Lapisu Lazuli. V zahraničí se kámen vyskytuje v Afghánistánu, Pákistánu, Chile, Rusku, Barmě a v Indii.

Lapis Lazuli je potřeba dobíjet jen krátce, a to na přímém slunci.

Lapis Lazuli znamení

Z astrologického hlediska jsou znamení Lapis Lazuli hlavně Střeli, ale asociují se s ním i Panny, Ryby, Vodnáři a Kozorozi. Pro těchto pět znamení je vhodné vlastnit právě Lapis Lazuli, třeba v podobě korálkového náramku od Morinetti.cz.

Lapis Lazuli šperky

Šperky z Lapis Lazuli se vyjímají především svou barvou, kterou je královská modř. Pokud si pořídíte nějaký doplněk z tohoto kamene, tak zcela jistě budete poutat pozornost lidí, protože sytě modré zbarvení Lapis Lazuli jen tak někdo nepřehlédne.

Lapis Lazuli jako luxusní náramek

Hledáte výrazný, ale zároveň elegantní šperk? Přesně tím je ručně vyrobený korálkový náramek z Lapis Lazuli. Vybírat můžete z více variant a velikostí. Lapis Lazuli jako luxusní náramek je k dostání v dámském i pánském provedení.