Náramky z howlitu

howlite

Náramky z howlitu a jejich význam

 

Howlit je pojmenován po geologovi Henrym Howovi, který jej objevil v roce 1868 v Novém Skotsku. Byl nalezen v sádrovcovém lomu jako nežádoucí složka při těžbě sádry.

Howlitu se přezdívá požehnání domova a je tradičně rozmisťován do země kolem pozemku do všech čtyř světových stran. Poté se ještě umístí malý kamínek howlitu před vstupní a zadní dveře domu. Pokud žijete v bytě, můžete minerál umístit do květináčů v místnosti, rovněž do všech světových stran.

Náramky z howlitu a jejich význam je především v ochraně lidí, co zanedbávají své zdraví, protože slouží jako prostředky preventivní léčby. Howlitové náramky dodávají sílu novopečeným maminkám po porodu. Jsou také ideální pro sportovce, protože uvolňují svaly a pomáhají předejít křečím.

V současné době je známo zhruba 30 míst, kde se howlit nachází, např. Kanada, USA či Rusko. Naleziště howlitu je dokonce i na Slovensku, v Košickém kraji.

Energie se howlitu dobíjí při šťastném rodinném setkání, kdy se minerál vloží do bílé kameninové misky a postaví se doprostřed místnosti.

Howlit znamení

Panna – znamení howlitu. Pro lidi, kteří se narodili od 23. srpna do 23. září, tedy ve znamení Panny, je ideálním minerálem právě howlit.

Howlit šperky

Díky světlé barvě, kterou tento minerál má, jsou šperky z howlitu jemné a čisté. Zároveň jsou elegantní a svojí jednoduchostí se hodí ke všemu.

Howlit jako luxusní náramek

Sháníte kvalitní ručně vyrobený korálkový náramek? Koukněte se do naší nabídky! Právě u nás si můžete pořídit howlit jako luxusní náramek v různých velikostech.

 

 

Nejprodávanější

490
9501490950

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace.