Náramky z Magnetu a jejich význam

Nejprodávanější

2 položek celkem

Hlavní funkcí magnetického náramku je a vždy byla ochrana těla před účinky agresivního vnějšího prostředí a elektromagnetických polí. Při pravidelném nošení náramku se zvyšuje imunita proti různým chorobám, zlepšuje se krevní oběh a normalizuje se metabolický proces celého těla.

Pozitivně působí na kosti, pokožku a vlasy. Podle dávné mytologie dokonce snižuje zánět a bolest kloubů, a zvyšuje jejich pohyblivost, takže je vhodný pro sportovce.

Pleť se vyrovná, pokožka je hladká, akné zmizí. Vypadávání vlasů se snižuje a vlasy získávají zdravý lesk a pružnost. Chronická onemocnění postupně ztrácejí na síle a při dlouhodobém používání magnetického náramku mohou brzy zmizet úplně.

Magnet znamení

Šperky z magnetu obvykle nosí hned tři představitelé zvěrokruhu: Býk, Beran a Blíženci. A to hlavně z důvodu, že stejně jako magnet, právě tyto 3 znamení mají nejvíce energie, která nejvíce přirozeným způsoben přitahují pozitivní energetiku. Pokud znáte někoho pod tímto znamením, magnetický náramek funguje jako skvělý dárek, kterým oceníte přítomnost títo energetiky,

Magnet šperky

Magnet má velmi jedinečné zabarvení, které ho ihned odliší od ostatních barev. Proto oplývá neuvěřitelnou originalitou.

Magnet jako luxusní náramek

Pokud jste usoudili, že magnet je ideálním minerálem zrovna pro Vás, tak se podívejte do naší nabídky, kde naleznete magnet jako luxusní náramek v dámském i pánském provedení. Tento ručně vyrobený korálkový náramek je k dostání v různých velikostech.