Tygří oko

Bez názvu-1

Náramky Tygří oko

 

Stejně jako zvíře, po kterém je pojmenovaný, i tento kámen reprezentuje obrovskou sílu.

Už odpradávna je používán jako talisman proti kletbám a nepřátelským myšlenkám. Je také symbolem odvahy a energie. Stejně jako růženín, o kterém jsme psali v předešlém článku, je odrůdou křemene.

Lidé, kteří tygří oko nosí, se stávají silnějšími. Pomáhá totiž svému majiteli uznat vlastní hodnotu a zbavit se závislosti na druhých. Potlačuje deprese, zlepšuje náladu a pomáhá jednat na základě rozumu.

Tygří oko ale pomáhá i při léčení. Poslouží při uzdravování zlomených kostí. Zlepšuje zrak a odbourává křeče. Blahodárně také působí na rozmnožovací orgány.

Svému nositeli nosí peníze a štěstí. Když se to zkombinuje se schopností mírnit stres, náramky z tygřího oka poslouží zejména začínajícím podnikatelům či lidem pracujícím na vysokých pozicích.

Ať už jste podnikatel či zkrátka toužíte po náramcích z tygřího kamene, máme pro vás dobrou zprávu. Náramky z tygřího kamene si můžete vybrat zde v naší kolekci. Pánové jistě ocení náramek Tygří oko s Buddhou v provedení Gun Metal. Jak Buddha, tak tygří oko jsou ochrannými talismany a tvoří spolu mocnou kombinaci. Nezapomněli jsme ani na dámy, ty může potěšit například náramek z tygřího oka, které je doplněno dvěma korálky z křišťálů. Jednoduché, ale elegantní.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace.