Růženín

růženín banner

Náramky z růženínů

 

Krásný odstín růžové barvy náramků z růženínu se může zdát jen jako módní doplněk. I přestože je toto pravda, růženín v sobě skrývá mnohem víc.

Tento křemen je symbolem lásky, krásy a uzdravování. Hojí zlomená srdce a otevírá je novým vztahům a důvěře. Přinese vám do života novou lásku. Pokud již v životě partnera máte, upevňuje důvěru, věrnost a harmonii mezi milenci. Dává také sílu odpouštět, nejen jiným, ale i sobě sama.

Také má pozitivní účinky na naše zdraví – například při chorobách ledvin, srdce, jater či plic. Léčí také záněty močových cest či střevní choroby.

Růženín je pravděpodobně tzv. šokový kámen. To znamená, že je to minerál přeměněný při dopadu meteoritu.

I my jsme vlastnosti tohoto kamene nemohli opomenout a mezi našimi produkty najdete náramky s korálky z růženínu. Pro dámy tu máme náramky s rozkošnou ozdobou osázenou zirkony ve tvaru medvídka pandy či pro milovnice moře je tu šperk s pozlacenou zirkovanou ozbodou ve tvaru želvičky. Pánové zase jistě ocení růženínový náramek s postříbřeným leopardem osázeným zirkony. 

 

A jako vždy nezapomeňte pečovat o své náramky, aby se vám nepoškodily. Návod a rady pro péči a čištění najdete zde.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace.