Oslavte Vánoce s Morinetti - akce 2+1 zdarma!

vanocni inspirace

❤️ Hledáte dárek, který tomu, kdo ho dostane, ukáže, že jste se skutečně snažili? Máme pro vás skvělé řešení!

Vánoce jsou v Česku jeden z nejvíce oslavovaných svátků za celý rok. Tento svátek je spojený s tradicemi, ať už se jedná o andělíčky ve sněhu, pečení cukroví, polibek pod jmelím, nebo kapra k večeři s šupinou pod talířem. Nicméně, jedna z nejzásadnějších tradicí, kterou dodržuje většina z nás, je přání udělat radost našim blizkým.

Buď je jedná o naši přítomnost a provedený čas s nimi, kterého nemáme v průběhu aktivního roku až tak moc, nebo materiální drobnost, která upevňuje náš záměr ukázat jim, že nám na nich záleží a že i když s nimi nejsme v průběhu celého roku, tak jim věnujeme talisman, který s je s nimi (narozdíl od nás) všude.

Každý vánoční dárek od Morinetti je jedinečný, a právě proto Vám představujeme letošní akci, která vás zaručeně potěší! Pokud zakoupíte 2 náramky, třetí dostanete zdarma! 

Jak na to? V průběhu objednávky náramků napište do poznámky, jaký TŘETÍ BYSTE CHTĚLI ZDARMA. Vybírejte z našich nejoblíbenějších náramků zde. 

Věříme, že tento dárek vykouzlí úsměv vám i člověku, který obdrží naše originální korálkové náramky ❤️

Veselé Vánoce 2021

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení