Monday's best

Mondays best banner

Monday’s Best


Spousta lidí nemá rádo pondělí. Po relaxování o víkendu opět nastupují pracovní či školní povinnosti, ranní vstávání… Ovšem my známe způsob, jak si pondělí můžete zpříjemnit! Každý týden totiž pro vás chystáme akci nazvanou
Monday’s Best.

A v čem tato akce spočívá? Každé pondělí budou naše vybrané náramky za zvýhodněnou cenu. Začátek akce je v 8:00 a tuto zvýhodněnou kolekci můžete zakoupit až do 23:59. Výběr bude napříč kategoriemi - zlevněné budou jak pánské, tak dámské náramky, aby si vybral opravdu každý. Takže můžete radost udělat sobě i svému partnerovi.

Ale pozor! Náramky, které budou ve slevě, nebudou ohlášeny předem. Každé pondělí tedy musíte sledovat novinky na hlavní stránce našeho e-shopu, či naše profily na Facebooku a Instagramu, abyste se dozvěděli, na které produkty se Monday’s Best momentálně vztahuje. O výběru zlevněných náramků vás budeme také informovat pomocí e-mailových newsletterů.

A pokud Monday’s Best zrovna nestihnete, nemusíte zoufat. Spoustu výhod přináší i náš věrnostní program. Ihned po registraci získáte slevu 5 % na celý nákup. Po prvním zakoupení našich náramků sleva vyšplhá na 10 % a platí na všechny další nákupy. Každý měsíc také rozdáváme registrovaným uživatelům 3 poukazy na 500 Kč. Pokud si vyberete náramky za 2000 Kč / 75 EUR, dopravu máte zdarma. A aby toho nebylo málo, při nákupu nad 1 200 Kč od nás získáte malý dáreček. Tak neváhejte a zaregistrujte se, ať už vám žádná sleva neuteče.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace.