Modré kameny

ice-cristals-large

Modrá je barva vody a nebe. Tato barva je spojena s něčím čistým, lehkým a vzdušným. Modrá je barva reflexe, vlastního rozvoje a rozjímání. Tato barva představuje jak vzduch a vodu, tak i prostor a mír. Milovníci modré jsou obvykle otevření, společenští a emotivní lidé. Jsou spolehliví ve vztazích a mají vyrovnanost. 

Astrologové přirovnávají polodrahokamy a drahé kameny modrých odstínů symbolům vzduchu a vody. Ryby, Štír a Rak - modrá barva vás naučí milovat, radovat se a otevřeně vyjadřovat své emoce. Pro Vodnáře, Blížence a Váhy budou modré kameny stimulem pro vlastní rozvoj, pomohou stabilizovat vnitřní stav. 

Kameny modrého odstínu: korál, tyrkys, akvamarín, amazonit, zirkon, topaz, apatit a lapis lazuli. Některé z těchto kamenů a polodrahokamů jsou dodnes používány jak ve výrobě šperků, tak i na čištění energie. Naše náramky na Morinetti.cz spojují obě tyto aktivity v jednom. Vyberte si z elegantní kolekce náramků z modrých polodrahokamů na Morinetti.cz.

Tmavě modrý lapis lazuli - Není to minerál, ale skála - modrý lapis lazuli je jednou z nejoblíbenějších možností pro okrasné kameny. Jeho největší ložisko se nachází na severu Afghánistánu. Krásu kamene dodávají bílé žíly. Pyritové vměstky tvoří na povrchu zlaté jiskry.

Doporučené náramky:


 

Modro-zelený Amazonit - Náramek z exotického okrasného kamene - jemně modrozelené barvy - může přinést mír a harmonii do života jeho majitele. Amazonit je znám již za vlády Sumerů. Drahokam zanechal v průběhu dějin výraznou stopu - Šikovní řemeslníci používali tento odolný kámen k výrobě nádherných šperků pro bohaté osoby a předměty pro domácnost, stejně jako rituální předměty pro šamany a magie. 

Doporučené náramky:

Screenshot 2021-01-17 at 11.44.47

Pokud se cítíte ve stresu, modrý polodrahokam je jedním z nejlepších léků na zmatenou mysl / tělo / ducha. Právě proto jsou tmavé i světlé odstíny modré vody ostrovního ráje vždy ústředním motivem prázdninových brožur: slibují svobodu, relaxaci a únik z hektického tempa moderního života. I když teď možná u moře momentálně nemáte šanci být, náramky z modrých kamenů vás dokáží alespoň částečně navnadit na pohodové chvíle a uniknout alespoň na krátkou dobu na lepší místo.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení