Letos zas růže, nebo čokoláda? Zkuste darovat k Valentýnu Morinetti.

WhatsApp Image 2021-01-28 at 14.58.56

Nejdůležitějším a nejdéle očekávaným svátkem roku pro zamilované je Valentýn, který se uskutečňuje 14. Února. V tento den můžete vyznat svou lásku, potěšit svou partnerku romantickou večeří a dokonce nabídnout ruku a srdce, ale v žádném případě se tento den nesmí obejít bez originální prezentace a/nebo dárku. Otázka, co lze dát své milované jako dárek 14. února, vyvstává u každého muže a náš článek pomůže při výběru. Pokud jste si dosud nevybrali, jak potěšit svou přítelkyni nebo manželku, prostudujte si doporučení od Morinetti.cz.

Ve snaze ukázat pozornost a prokázat hluboké city k dívce hledají zástupci silnějšího pohlaví dárky, které by příjemně dívku překvapily a zároveň byly praktické. Výběr to může být občas dost zapeklitý, obzvlášť když ještě nedávno byly Vánoční svátky, na které už všechno milovaná dostala. Nejčastěji Vás v tento okamžik napadnou růže, čokoláda, nebo návštěva kina a restaurace. Ale nezapomínejte, že tu máme rok 2021, který nám nejspíš všechny tyto věci neumožní. Čokoládu ani v tento chladný měsíc v posilovně nevycvičíme a jak v kinech, tak i restauracích zůstávají i v den lásky sedačky prázdné. 

Neváhejte a darujte dárek, ve kterém můžete dát kousek sebe a projevit, že Vám na partnerce skutečně záleží. Právě párové náramky jsou všestrannou volbou, která vypadá nádherně, potěší a hlavně propojí váš zájem skrze nošení toho samého náramku i na vaší ruce. Každá žena, bez ohledu na věk, povahu a povolání, bude potěšena takovým projevem opravdové náklonnosti, soucitu a lásky. Hlavní věcí je uhodnout přání svého milovaného a koupit kvalitní korálkové náramky, které vás po dlouhou dobu potěší svým jedinečným stylem a elegancí.

Screenshot 2021-01-28 at 16.36.48

Screenshot 2021-01-28 at 16.36.29

Pokud plánujete potěšit dívku, se kterou jste právě zahájili vztah, nebo překvapit svou ženu, měli byste přemýšlet o koupi náramku na ruku. Zde je mnohem snazší uhodnout velikost než při výběru prstenu a praktičnost tohoto šperků je nepochybná. Je lepší se zabývat klasickým modelem s úhledným doplňkem v podobě srdce nebo květiny. Pokud si nejste jisti preferencemi vaší milé, ​​je lepší se obejít bez přívěsku a zastavit se na náramku. 

A co takhle výměna korálků v párových náramcích? Uznejte, je to zajímavý nápad - vyměníte si části náramků a tímto daruje část sebe blízkému. Korálkové náramky vám toto umožní. Bude okamžitě poznat, že tito lidé jsou spojeni něčím velmi zvláštním. V obchodě Morinetti.cz si můžete sami zvolit mezi kombinacemi jako jsou červený jaspis a lávový kámen, tygří oko a chát, nebo lávový kámen a howlite kde můžete korálky střídat podle přání, velikosti, a barvy gravírovaného korálku Morinetti. Je to skvělý univerzální dárek jak pro ni, tak i pro něj.

Samozřejmě tradice, jako je věnování dárků na 14. Února, je známá po celém světě. Právě proces hledání dárků se může občas zdát plný stresu a očekávání. Nicméně, i přesto, že se tato mise zdá nezvladatelná, nejde o to, abyste věnovali ty nejdražší a nejblískavější dárky - jde o lásku a jakým způsobem ji ukazujete (i v rámci dárku). Podělte se o kousek sebe v těchto korálkových variacích a zpečeťte vaši lásku těmito kvalitními, půvabnými a okouzlujícími náramky, na které dostanete jen tu nejlepší reakci. ;)

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení