Howlite

howlite banner

Náramky z howlite

 

Všechny kameny mají určitý význam pro svého nositele. Některé zahání zlé myšlenky, jako třeba rhodonit, jiné dodávají odvahu, například amazonit, a další uklidňují. A přesně tuto vlastnost má polodrahokam howlite, který vám dnes představíme.


Howlite je pojmenovaný po svém objeviteli Henrym Howovi, který byl kanadským chemikem a geologem. Objevil ho vlastně náhodou – tento kámen bránil horníkům v lomu těžit sádru a oni chtěli zjistit, proč nemohou pokračovat ve své práci a obrátili se na Howa.


Nakonec se ukázalo, že howlite má pozitivní vliv na své vlastníky. Podporuje nekonfliktní jednání a asertivitu. Také přináší svému majiteli kreativitu a pozor! Pokud jste jeden z lidí, kteří trpí prokrastinací, tento kámen je právě pro vás.
Tento krásný bílý kámen protkaný šedými žilkami má i příznivý vliv na jedince, kteří trpí nespavostí. Mnozí insomniaci si dávají howlite pod polštář kvůli jeho uklidňujícím účinkům.


Pokud máte o blahodárné účinky howlitu zájem, pro dámy doporučujeme elegantní náramky Howlite s kuličkou z chirurgické oceli. Kulička je v několika barevných provedení, od klasické stříbrné po moderní rose gold. Odvážnější pánové zase mohou vyzkoušet náramek z korálků howlite s ozdobnou hlavou leoparda, která je pozlacená 18 karáty.


A pokud se pro howlite rozhodnete či si zakoupíte jiný z našich náramků, nezapomeňte na potřebnou péči. Jak se o své šperky starat, najdete v tomto příspěvku na našem blogu.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace.